Manyetik Enerji Kullanarak Sağlık Taraması

Panoramik test hangi hastalıkların tanısında kullanılır?

Panoramik olarak önemli sağlık değerlerini görebilmenizi sağlar.

Panoramik sağlık taraması, kişilerin sağlık durumu hakkında 30’un üzerinde parametreye bakarak nokta atış sağlanmasını ve ilgili sağlık sorununa odaklanmayı sağlar. Kuantum teknolojisi ile manyetik alandaki enerjiyi birleştirerek 1 dakika içinde ölçüm gerçekleşir. Hücre ve organların yaydığı manyetik dalgalar var. Panoramik sağlık taraması bu manyetik dalgaların ölçüm ve değerlendirmesini sağlar.

Bu yöntem hastanın sağlık durumu ile ilgili çarpıcı ipuçları verir. Erken tanı yapma olanağı sunar. Klinik tanı yerini tutmaz. Çıkan sonuçlara göre gerekli kan ve idrar tahlilleri ile beraber hasta konu ilgili uzman hekime yönlendirilir.
Panormik sağlık taraması tıbbi tedavideki her parametre için yol gösterecek ipuçları sunar. Düzenli olarak yapılan ölçümlerle tıbbi tedavide izlenen yol, kat edilen başarı daha net anlaşılır. Ölçümler kalp, gastrointestinal sistem, karaciğer, böbrek, pankreas, kemikler, göz, deri ve da bir çok organ ile ilgili aydınlatıcı bilgiler sunar.
Bu bilgiler doğrultusunda hastanın ilgili uzman hekim tarafından takibi sağlanırken beraberinde tıbbi beslenme tedavisi ile sağlık durumundaki iyileşme ve takip yapılır.

echo <<
 

EOF;