Başarı Hikayeleri

Ana Sayfa / Başarı Hikayeleri

 

MÜNEVVER BARDO

Nesrin Hanımı bir akrabamızın vasıtasıyla tanıdım. Önce kafamda bitirip ben bunu yapacağım diye kendime güvenerek gittim. Elbette ilk başta veremeyeceğim diye endişeler oluştu. Fakat nesrin hanımı tanıdıktan sonra o sorun ortadan kalktı. Program süresince yaşadığım büyük bir sorun olmadı. Zaten Nesrin Hanıma istediğim zaman ulaşabiliyordum. Bazı zamanlarda kilo aldığımda oldu , veremedim diye üzüldüm tabi ki ama hep doktoruma güvendim ve yola devam ediyorum. Daha önce hiç diyet yapmamıştım ilk tecrübem oldu.6 aylık süreçte 22 kilo verdim. Bu benim sağlığım içinde önemli bir sonuç oldu. Ve gerçekten Nesrin Hanımı ve merkezi çok seviyorum iyi ki tanımışım. Akraba ve çevremdekilere tavsiye ediyorum ve etmeye de devam edeceğim.

HASİBE MUNGAN

Nesrin Hanımı internet araştırmaları sonucunda buldum. Kendi çapımda yaptığım diyetle kilo veremeyince kesinlikle uzman yardımı almam gerektiğini düşündüm. Ama yinede kilomu verememe korkularım vardı ya başarısız olursam diye düşünmüyor da değildim hani. Zorlandığım zamanlarda oldu fakat anında nesrin hanıma ulaşıp alternatifini öğrendiğim için çabuk atlattım. Ve kilomu kontrollü verdim. Gayet ilgili ve başarılı bir merkez özellikle randevularda aksaklık olmaması için çok özenliler.6 aylık programla 30 kilo verdim. Herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.

ARİFE ÖZBİLEN

Nesrin Hanımı arkadaşımın aracılığıyla tanıdım. Özellikle kilo vermeyi hedeflediğim için mevcut kilomdan rahatsız oluyordum ve bir an önce başlamak istiyordum. Kendi başıma kilo verme programı yapmayı hiç denemedim. Çünkü kalıcı ve sağlıklı kilo vermek istedim. Programa başlamadan önce hiç tereddütlerim olmadı çünkü; 12 yıl önce yine Nesrin Hanımla program uygulayıp güzel sonuçla ayrılmıştım. Her zaman tam anlamıyla uymaya çalıştım listeme. Vermem gereken 10 kiloyu verdim.  Başlayacak olanlara önerim kesinlikle listeye uymaları ve bunu yaşam standardı haline getirmeleri. İstekli olmak çok önemli ne olursa olsun bırakılmamalı. Kararlı olan kişilere tavsiye ediyorum.

OSMAN EROL

Bir akrabam sayesinde tanıdım Nesrin Hanımı ve çokta isteksiz başladım açıkçası. Program süresince beniz zorlayan yediklerimi yazmak oldu. Ama söylenilenleri tam uyguladığımda hızlı kilo verdim ve karaciğer enzim değerlerim normal sınırına döndü.6 aylık programda 20 kilo vermeyi başardım. Başlayacaklara tavsiyem yediklerinizi zorda olsa yazın J Kesinlikle çevremdekilere tavsiye ediyorum.

NİLGÜN YILDIZ

Nesrin Hanımı internet vasıtasıyla buldum. İlk önce kendi çabalarımla kilo vermeyi denedim. Ancak verdiğim kiloları geri alınca hemen nesrin hanımdan bir randevu talebinde bulundum. Tereddütle gittim çünkü yine verdiğim kiloları geri almaktan korkuyordum veya sıkılıp yarım bırakmaktan. Fakat başlayınca bunların hiçbiri kalmadı. Her ihtiyaç duyduğumda diyetisyenime ulaşabilmekte ayrı bir güven verdi.Canım bir şeyler istediğinde hemen alternatif gıda ekleyerek sorun çözülüyor. Hedefim 10 kilo vermekti ve başardık. Diğer diyetlerle karşılaştıracak olursam;aç kalmıyorum,kontrollü kilo veriyorum, mutluyum, sevdiğim şeyleri yiyebiliyorum, en önemlisi amacıma ulaştım. İletişim konusunda çokta iyi çalışan bir merkez asistanından kendisine kadar güler yüzlü ve sıcak bir ortamları var. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

GAMZE TÜKENMEZ

Nesrin Hanımla annem sayesinde tanıştım. Kendim diyet yapmaya çalıştım tabi ama sık yemiyordum ve kilo vermeyi bekliyordum. Programa başlarken hedeflediğim kiloyu verememekten korkuyordum. Fakat süreçte hiçbir problem yaşamadım. Aç kalmadan kısıtlama yaşamadan kilo verdim. Diyet yaparken ara öğünleri atlamamak en önemli unsur ve bol su tüketmek gerekli. Etrafımdakilere kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben 6 aylık programla 21 kg verdim.

SELAHATTİN ONAN

Oğlum sayesinde Nesrin Hanımla tanıştım ve çocuklarımın zorlamasıyla başladım. programa başlarken şeker hastası olduğum için tereddütlerim oldu. Fakat tereddüdüm boş çıktı hiç zorlanmadım. Takıldığım yerde direkt doktoruma ulaşabilmekte önemli bir durum. Hedeflenen kg verebilmek için sıkı bir takip yapılıyor. 15 kg verdim sayesinde.Kendisine teşekkür ediyorum bu konuda ve herkese tavsiye ediyorum.

CANSU GÜLER

Nesrin Hanım ile çalışma arkadaşıydık. Kilolarım artınca danışanı oldumJ Kendi çabalarımla yaptığım diyetlerde verdiğimi geri alıyordum. Açlık krizlerim oluyordu. Ama nesrin hanımla böyle bir problem yaşamıyorum aynı zamanda çok hafiflemiş hissediyorum. başlayacak olanlara tavsiyelerim listeye harfiyen uymaları bol su tüketmeleri ara öğünleri atlamamaları. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim. Ben 13 kilomu verdim. Teşekkürler J

MURAT DUVARCI

Arkadaşım vasıtasıyla Nesrin Hanıma ulaştım ve 12 kilo verdim sayesinde. Daha önce hiç diyetisyen desteği almamıştım. Program sayesinde daha bilinçli hareket ettim ve hiçbir sorun yaşamadım. Ekip olarak da çok başarılılar diyetlerimi ve randevularımı özenle takip ettiler. Herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.

BANU DOĞAN

Hamilelikte edindiğim kiloları emzirme sürecinde olumsuz etkilenmeden yavaş ve sağlıklı biçimde vermek için internetten arayışa girmiştim. Görüşmeye gittiğimde çok endişeli ve stresli idim. Ama oraya gittiğimde nesrin hanım beni çok rahatlattı ve kolay bir program geçirdim. Haftada 1 kilo veriyordum ve mutluydum. Herkese tavsiye edebilirim.

ÖMER DÖNMEZ

Nesrin Hanıma bir tanıdık sayesinde ulaştım. Daha önceden de hiç zayıflamak gibi bir girişimim olmadı. Başlamadan önce aç kalma ve performans düşüklüğü gibi korkularım vardı. Ama herhangi bir sorun yaşamadım. Diyet denince aç kalarak zayıflama önyargısının yıkıldığı başarılı ve mutlu bir deneyim oldu benim için. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.

GÜLDAL FİLİZ

Nesrin Hanımın çok eski hastayım. Sağlık sorunlarından dolayı kilo versem bile çok çabuk kilo alabiliyorum. Bu yüzden Nesrin Hanımı hiç bırakmıyorum. Nesrin hanımdan aldığım pozitif enerji nedeniyle hiç tereddütlerim olmadı. Güler yüzlü ve olumlu , moral bozmayan tavrı beni çok motive etmiştir. Problem yaşadığımda son derece olumlu öneriler alıyorum. Hiç çekinmeden Nesrin hanımı tavsiye edebilirim. Son derece güvenilir bir insan kendisi.

LATİFE BOZDAĞ

Arkadaşım sayesinde tanıştım kendisiyle ve 12 kilo verdim. Kendim kilo vermeye çalıştığımda başarılı olamıyordum aç kalıyordum. Diyeti verilen saatlerde yapmak çok önemli ara öğünleri kaçırmamak ana öğün kadar değerli. Rahatlıkla tavsiye ederim.

SEMRA YAMAN

Arkadaşım aracılığıyla Nesrin Hanımla tanıştım. Az yememe rağmen kilo veremiyordum. Arkadaşım o kadar tavsiye etti ki tereddütsüz gittim görüşmeye. Programda tek sorunum mide yanmaları oldu ama nesrin hanıma ulaşıp alternatifini öğrendim. Bu program ile sadece zayıflamak değil sağlık problemleriminde tespiti yapıldı. İnsülin direncimin olduğunu burada öğrendim. Gerçekten çok başarılı bir ekip herkese tavsiye ederim. Ben 9 kilo verdim ve benim için yeterli bi rakam J

ÖZLEM DEMİRAĞ

Nesrin hanımla önceden tanışıyoruz  3 kilo kadar fazlam vardı ve soluğu kendisinin yanında aldım. Çünkü hiçbir zaman kendi çabamla kilo veremem. Ayrıca nesrin hanımla yaptığım diyette kan şekerimi düşürmeden istediğim kiloya ulaşıyorum. Mutlaka bilinçli bir diyetisyenle bu işe başlanmalı diye düşünüyorum. Ben nesrin hanımdan çok memnunum ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Ayrıca ekip olarak da çok tatlı ve başarılılar.

GÜLŞAH ERGÜLER

Nesrin hanımı işyerindeki arkadaşlarımdan duydum kendimce diyet yapıyordum ama sağlıklı gitmediğinin farkındaydım. Giderken de tereddütlerim vardı boşuna zaman kaybeder miyim diye düşünüyordum. Fakat program süresince hiç problem yaşamadım.hatta diğer diyetlerimle karşılaştıracak olursam ; tokumJ yiyerek kilo veriyorum, halsizlik yok , hastalık yok, enerjim yüksek. Çok memnun kaldığım bir program oldu ve 7,5 kg verdim. Tavsiye ediyorum mutlaka.

BEGÜM ALSANCAK

Abim sayesinde Nesrin Hanımla tanıştım. Abim bana örnekti ve güzel kilo vermişti. Kendimce diyetler yapıyordum ve ağır diyetler uyguluyordum 2 ay içinde verdiğimi hızla geri alıyordum.  Aslında diyet denince aç kalacağıma dair klişe düşüncem vardı. Fakat başlayınca asla böyle bir şey olmadığını gördüm. Yemek istediğim şeyleri yiyebiliyordum diyet listesini esnekleştiriyordu nesrin hanım. Ve açlık hissi yaşamadım hiçbir zaman. Merkezdeki herkes sıcakkanlı ve ilgili her konuda yardımcı oluyorlar. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.

HAVVA ABDİK

Nesrin hanımı komsum tavsiye etti ve onların uyguladığı program hoşuma gitmişti yiyerek kilo veriyorlardı. Hiç yapabilir miyim diye düşünmeden geldim kendisine. Verdiği diyet programı insanı yıldırmıyor ve her zaman evde olan yiyeceklerden olduğu için işim dahada kolaylaştı. Ben çok memnun kaldım ve tavsiye ederim.

ÖZGE TAŞDAN

İnternet araştırmaları sonucu Nesrin Hanımla iletişime geçtim. İnternet sitesinde yazılan her şeyi okudum bana çok inandırıcı geldi.sonra danışan yorumlarını okudukça iyice inandım. Sonuç gerçekmiş hiç aç kalmadan tamamen sağlıklı beslenerek tıpkı internet sayfasında yazdığı gibi kilo kaybı yaşadım. Her zaman ilgiyle ve güler yüzle karşılandım her sorunuma çözüm bulundu. Her zaman her yerde tavsiye ederim.

BAŞAK BİÇER

Nesrin hanımı internet sayesinde tanıdım. 17 kg verdim. Tek sorun yediklerimi yazmak oldu. Spor yapmadan ve istediklerimi yiyerek zayıflayabildim. Nesrin hanım sayesinde bikini giyebiliyorum artık J giyememek 20 yaşındaki genç bir kız için çok üzücüydü L gerçekten. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

ERGÜN ÇATAK

Nesrin hanımı BNI ORION sayesinde tanıdım. Ve daha önce mide küçültme ameliyatı yaptırmıştım. Fakat nesrin hanımın programıyla hiçbir sorun yaşamadım.istediğimi yiyebiliyordum. Haftada 1 kontrol olması benimde motive olmamı sağlıyordu çünkü boşlayacak fırsat olmadan görüşüyorduk. Merkezdeki diğer çalışanlarda çok neşeli çok memnun kaldım ve şiddetle tavsiye edebilirim.

SERAY SEVİNÇ

Çok eskiden Nesrin Hanım ile bir program yaptık bu 2. Programım oldu 9kg verdim. 8 yıl önce nesrin hanımla 12 kg vermiştim. Hamileliğimle 36 kilo aldım. Kendi başıma yaptığım diyetle hızlı kilo verme ve alma yaşadığım için tekrar bir uzmanla çalışmak istedim. Tabi ki tercihim Nesrin Hanım oldu. Programda hiç sorun yaşamadım çünkü; isteklerime her zaman cvp bulduğumu söyleyebilirim. Yalnız hızlı sonuç beklememek gerekiyor. Yavaş ve sağlıklı verilen kilo geri alınmıyor. Kontrol programını öğrenene kadar zaten Nesrin Hanım bırakmıyor. Ayrıca merkezdeki sıcaklık enerji benim için önemli samimiyet bu yolda istikrarlı olmama sebep oluyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

YUSUF MUNGAN

Nesrin hanımı internetten buldum. Ve kendisiyle çalışarak 27 kilo verdim. Kendi başıma yaptığım diyetlerle herkesin bildiği gibi geri alıyordum. Fakat bu programla aç kalmadım ve bilinçli kilo kaybı yaşadım. Benimle ne zaman ihtiyaç duysam ilgilendi. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.