Hikayem

Uzman Diyetisyen Nersin Eriş

1
972 Kars doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. Hakkımızda bölümünde Nesrin Eriş kimdir ile ilgili bilgi veriyoruz. 1990 da Hacettepe üniversitesi Sağlık Teknolojisi Yüksek Okulu Beslenme ve Diyetetik Bölümünde üniversite eğitimime başladım. 1994 yılında mezun oldum. İlk işim İstanbul’da Bir Zayıflama merkezi oldu. 8 ay sonra 1995 yılında Özel Bakırköy OTA Polkliniğine diyetisyen olarak başladım. Bu süreçte çeşitli hastanelerin, yemek firmalarının, internet sitelerinin, yemek dergilerinin diyet danışmanlıklarını yaptım. 2002 de yine Hacettepe üniversitesi Sağlık Teknolojisi Yüksek Okulu Beslenme ve Diyetetik Bölümünde yüksek lisans eğitimimi tamamladım.

Hakkımızda

20017-20018 yıllarında 1 yıl süre ile TRT Kent Radyo İstanbul’da Nesrin Eriş ile sağlık olsun programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptım. Hakkımızda diğer bilgiler.

Hakkımızda

Kişisel gelişim alanında kendimi geliştirmeyi çok seviyorum. Bu nedenle kuantum, reiki, teta healing eğitimleri ve uygulayıcı sertifikalarını aldım.

Gentest, Pinner test, Gaps diyeti yetkili uygulayıcısıyım. Karanlık alan mikroskobu eğitimi alarak bir damla kanla besin alerjileri ve sağlık sorunlarını belirleyerek programları bu doğrultuda planlıyorum.

Şu anda kendi muayenehanem de çalışmalarıma devam ediyorum. www.turkiyepost.com, www.kadinhayat.com internet sitelerinde yazıyorum. Hakkımızda bilgilerine sunum linkimiizden de ulaşabilirdiniz.

13 yıldır Güneş Diyaliz merkezinde kronik böbrek yetmezliği ile ilgili danışman diyetisyenlik yapıyorum.

8 yıldır Areteus Hipoglisemi merkezinde insülin direnci, diabet, kilo verme ile ilgili diyet danışnamlığı yapıyorum.

Bloguma Abone Olun

İlk Okuyan Siz Olun

Son Yazılarım

Bize Ulaşın

Hayatını Dönüştür

Ücretsiz danışma toplantımıza davet etmek isteriz.